Lümanda tüdrukud jalgpallis EKSL-i vabariiklikus finaalis - Saarte Hääl

Uudised
Uudised

Uudised - EKSL 6.-9.kl.noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlused

Spordiklubi BARCA - Puhja Kooli 1—5 klassi tüdrukud EKSL Vabariiklikul  finaalturniiril Põlvas. | Facebook
Spordiklubi BARCA - Puhja Kooli 1—5 klassi tüdrukud EKSL Vabariiklikul finaalturniiril Põlvas. | Facebook

Paides toimus noormeeste rahvaliiga jalgpalli finaalvõistlused - Uudised ja  teated - Jõgevamaa Gümnaasium
Paides toimus noormeeste rahvaliiga jalgpalli finaalvõistlused - Uudised ja teated - Jõgevamaa Gümnaasium

Lõuna-Läänemaa Jalgpalliklubi - Uudised

Kalender
Kalender

Jalgpalli finaalturniir | Viljandi Gümnaasium

Kalender
Kalender

Kiidusõnad! EKSL 6. - 9. klasside rahvaliiga jalgpallis III koht! | Aruküla  Põhikool
Kiidusõnad! EKSL 6. - 9. klasside rahvaliiga jalgpallis III koht! | Aruküla Põhikool

Kihelkonna Kooli spordipäevik: JALGPALL

EKSL finaalvõistlus jalgpallis – Lümanda Põhikool

Tartu Hansa Kool - 11.okt toimunud Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi  jalgpalli rahvaliiga finaalturniiril Valtu kunstmuruväljakul võitis Tartu  Hansa Kool III koha. Võistkonda kuulusid: Kaarel Kivisaar Taavi Tamm Steven  Beier Andreas Junkin
Tartu Hansa Kool - 11.okt toimunud Eesti Koolispordi Liidu 6.-9. klassi jalgpalli rahvaliiga finaalturniiril Valtu kunstmuruväljakul võitis Tartu Hansa Kool III koha. Võistkonda kuulusid: Kaarel Kivisaar Taavi Tamm Steven Beier Andreas Junkin

Uudised - EKSL 6.-9.kl. noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel  saavutas esikoha Narva Pähklimäe Gümnaasium!
Uudised - EKSL 6.-9.kl. noormeeste jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlustel saavutas esikoha Narva Pähklimäe Gümnaasium!

Põlva Kool tuli EKSL finaalturniiri võitjaks – FC Lootos

Klavan: kehva puute korral on vastane kohe jaol - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Klavan: kehva puute korral on vastane kohe jaol - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!